GLAS OCH KERAMIK / Glas / Karaff + starkvinsglas 7574092

nr 757 4092

Karaff + starkvinsglas

7 del, Karaff med silvermontering, etsad dekor

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 7 maj 2012
kl 18:24:23

7/5 18:05:45 1      Vinnande bud